ItamPro jest firmą specjalizującą się w zbiórce i sprzedaży pustych kartridży do drukarek atramentowych i laserowych. Działamy w oparciu o ustawę o odpadach. Na podstawie uzyskanego stosownego zezwolenia na odbiór, transport i magazynowanie odpadów pochodzących z eksploatacji biurowych urządzeń drukujących, wystawiamy Karty Przekazania Odpadu. Współpracujemy ze szkołami, szpitalami, urzędami, firmami prywatnymi.
 
Jeżeli posiadasz puste tusze lub tonery na sprzedaż pobierz formularz skupu. Wypełnij i prześlij na nasz adres mailowy biuro@strefapustych.pl. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.
 
Przekazując nam zużyte tonery i atramenty przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego, poprzez zmniejszenie ilości odpadów. Odbierane przez nas materiały są sortowane, a następnie poddawane profesjonalnym procesom odzysku lub utylizacji.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty, sprzedaż zarówno oryginalnych, jak i bardzo dobrej jakości regenerowanych materiałów eksploatacyjnych do drukarek.
 
     Zapraszamy do współpracy.
 
 
powered by prot Hosting